HAKKIMIZDA

Nisan Paslanmaz Ltd. Şti. 2011 yılı Nisan ayında kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışından tedarik ettiği her çeşit paslanmaz çelik ve ürünlerinin yurtiçine satışını yapan firmamız için öncelikli olan kaliteli ve uzun soluklu müşteri hizmetleri vermektir.

İstanbul DES Organize Sanayi Sitesi’nde bulunan genel merkezinden tüm Türkiye’deki müşterilerine hızlı ve güvenilir dağıtım prensibiyle hizmet veren şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özel üretim paslanmaz çelik ve boruları sağlamaktadır.

Dış cephe ve mimarlık firmalarına projeleri doğrultusunda özel üretim paslanmaz çelik; dünyanın çeşitli ülkelerine üretim yapan, kendi alanında lider firmalara özel üretim boru ve bu ürünlere ait çeşitli tamamlayıcı aksesuarlar tedarik etmek faaliyetlerimizden bazılarıdır.

Kaliteli üreticilerle bu ürünlere ihtiyacı olan çeşitli sektörlerdeki firmalar arasında köprü görevini üstelenen şirketimiz, terzi dikimi tedarik prensibiyle müşterilerinin ihtiyacına uygun olan ürünleri ağırlıklı Avrupa ve Uzak Doğu’daki tedarik ağından temin etmektedir.

Nisan Paslanmaz bir aile şirketi olup amatör ruhlu profesyoneller tarafından yönetilmektedir.